top of page

Kilka słów o sesji portretowej FineArt "Mama i ja"

Na to niezwykłe doświadczenie zapraszam Cię i Twoich najbliższych do WSK Studio w Poznaniu. Portret w stylu FineArt charakteryzuje się odpowiednią pozą, oświetleniem oraz specyficznym sposobem obróbki. Dzięki temu zdjęcia zyskują wyjątkowy, malarski klimat, a wydrukowane na wysokiej jakości, matowym papierze wyglądają jak obrazy.

Obecnie sesje FineArt odbywają się w jedną sobotę w miesiącu - dokładne terminy możesz sprawdzić klikając przycisk "Zarezerwuj", który znajdziesz na stronie z ofertą.

Stylizacje są ustalane podczas indywidualnej konsultacji mailowej/telefonicznej, która odbywa się po rezerwacji terminu. Opowiem Ci wtedy o szczegółach sesji i pomogę Ci się do niej przygotować, tak abyś była zachwycona końcowym efektem :). Podczas naszego spotkania w studio będziesz mogła również zobaczyć wysokiej jakości fotoprodukty, które dodatkowo można zamówić.

Sesje są umawiane z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem, właśnie po to, abyś miała czas na przygotowanie kreacji dla siebie i Twojego dziecka. 

 

Zatem nie zwlekaj - weź z szafy ulubioną sukienkę, zrób się na bóstwo i przyjedź do WSK Studio! Będziesz mogła wypić pyszną kawę, przekąsić coś słodkiego :) i poczuć się wyjątkowo podczas sesji.

Serdecznie zapraszam Cię przed mój obiektyw - razem stworzymy cudowną pamiątkę dla Ciebie i Twojego dziecka :).

Jeśli masz jakieś pytania - daj znać.

bottom of page