top of page

Kilka słów o sesji ciążowej w studio

Na to niezwykłe doświadczenie zapraszam Cię do WSK Studio w Poznaniu. Będziemy mieć studio na wyłączność, a ja dołożę wszelkich starań abyś czuła się swobodnie i komfortowo. Nie musisz obawiać się tego, że nigdy nie uczestniczyłaś w sesji fotograficznej - pokażę Ci jak pozować, abyś była oczarowana finalnym efektem jaki zobaczysz na zdjęciach. Przygotuję dla Ciebie takie stylizacje, w których będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo. Jedynym elementem garderoby na sesję, o który musisz zadbać sama, to bielizna, resztą zajmę się ja :). Oczywiście wszystkie stylizacje są ustalane z Tobą.

Sesje są umawiane z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem, właśnie po to, aby mieć czas na przygotowanie wszystkich szczegółów stylizacji. Każda sesja jest konsultowana i przygotowywana indywidualnie, tak by spełnić oczekiwania przyszłej mamy. 

 

Najlepszy moment na wykonanie sesji ciążowej to czas między 30 a 36 tygodniem ciąży, dlatego pamiętaj aby wziąć to pod uwagę rezerwując termin. Jeśli marzą Ci się kadry z mężem/partnerem lub dziećmi, to oczywiście jest taka możliwość.

 

Nie zwlekaj i zarezerwuj termin! Będziesz mogła wypić pyszną kawę, przekąsić coś słodkiego :) i poczuć się wyjątkowo podczas sesji, a finalny efekt jaki zobaczysz na zdjęciach zachwyci nie tylko Ciebie.

Serdecznie zapraszam Cię przed mój obiektyw. Będzie pięknie :).

Jeśli masz jakieś pytania - daj znać.

bottom of page