top of page

Sesja wiosenna 2024 na Piwnej dla klas 0-3

Drodzy Rodzice :),

Serdecznie zapraszam Wasze dzieci do udziału w tegorocznej sesji wiosenno-wielkanocnej.

Sesja odbędzie się 1 marca w szkole podczas godzin lekcyjnych i jest dedykowana dla uczniów klas 0-3. Podczas sesji mogą zostać  wykonane również zdjęcia rodzeństw oraz koleżeńskie. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem swojego dziecka, wypełnijcie proszę poniższy formularz zgłoszeniowy do końca 9 lutego. Cennik, regulamin oraz podpowiedzi jak przygotować dziecko do sesji również  znajdziecie poniżej.

wiosna 2024_kolaz (1).png

Ceny:

  • Zakup wersji cyfrowej jednego ujęcia  (plik JPG w wysokiej rozdzielczości) : 42 zł

  • Odbitka jednego zdjęcia w formacie 15x23: 24 zł za pierwszą sztukę za ujęcie i 8 zł za każdą kolejną odbitkę tego samego ujęcia (w przypadku zakupienia wersji cyfrowej, każdy wydruk tego samego ujęcia kosztuje 8 zł/szt. - również pierwszy)

Jak ubrać dziecko?

Najlepiej wyglądać będą zwiewne, wiosenne sukienki, koszule, materiałowe spodnie. Ubrania najlepiej gładkie, bez żadnych wzorów.

 

Sugerowane kolory: biały, beżowy, niebieski, zielony, żółty, różowy, fioletowy

Dziecko może mieć również ze sobą szczotkę/grzebień aby poprawić fryzurę przez wykonaniem zdjęć.

Dziecięce tatuaże i pieczątki na rękach - najlepiej usunąć przed sesją. 

​Regulamin sesji

  • Udział dziecka w sesji nie obliguje do zakupienia zdjęć

  • Podgląd zdjęć indywidualnych zostanie udostępniony w prywatnej galerii online dla danej klasy. Na stronie z galerią rodzic będzie mógł zrobić zamówienie oraz dokonać płatności.

  • Fotograf kontaktuje się z rodzicem mailowo, jeśli będzie zachodziła konieczność wyjaśnienia jakichś szczegółów w związku z zamówieniem/płatnością lub poinformowania o realizacji zamówienia

  • Galeria z podglądem zdjęć będzie udostępniona w ciągu 10 dni od dnia sesji i będzie aktywna przez 5 dni od daty udostępnienia 

  • Płatność będzie odbywać się przelewem internetowym na konto fotografa po dokonaniu zamówienia

  • W przypadku braku uregulowania płatności za zamówienie - produkt nie jest przekazywany rodzicowi

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy (kingawaligora.foto@gmail.com) lub telefoniczny (504144975). Można także skorzystać z formularza na stronie.

Serdecznie zapraszam :).

Kinga

bottom of page